5

دوری از همسرت خیلی سخته همه میدونن و ما درست 10 ماه و دو هفته و 5 روزه که دوریمو خیلی کم همو میبینیم و این خیلی خیلی روی شخصیتم اثر کرده .من به حالت کشسانی عظیمی بین حالت قوی بودن و شکننده بودن در جریانم.

اون شکست مالی خیلی بیشتر منو ضعیف کرد الان هم که داره موقعیت کاریم متزل میشه و اعصابم خیلی تحت فشاره .سرکاریه سری موقعیت ها پیش اومده و ممکنه یکی  جایگزین من بشه و منم ول معطل بمونم و دیروز به همین خاطر خیلی پریشان حال بودم و داشتم برا خودم میگفتم من که از همسرم دور بودم واین حق من نیست( گرچه بماند که خیلی چیزا حق من نیست)و اونکس جای من بیاد امیدوارم از شوهرش دورتر از این حرفا بشه و خلاصه خیلی غر غر کردم،غروب که شد هرچی به ب زنگ زدم ج نداد و من داشتم میمردم از ترس از استرس از بی ب بودن!!حاضر بودم هرچی دارم و ندارم رو بدم هیچ وقت ضررم جبران نشه ولی ب یه بار دیگه گوشیو برداره

درسته من تو دام افسردگی افتادم و گرفتاری اما ذات و به دنیا اومدن ما همینطوری بود ما از اول ضعیف بودیم

الان سال 98 و من از سال 88 دقیقا شروع کردم به زوال یه ده سال به خودم فرصت میدم درست شد که شد نشد بعد وقت برای افسردگی هست مگه نه؟ یه ده سال رو به زوال یه ده سالم در حال بدو بدو و ده سالم برای لذت بردن!

دیگه اشتباه نکن خواهشا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دخترونه‌های از مد افتاده و اکنون من پیدا شدم بیماری های گوارش کارشناس آنلاین خدمات خانگی و اداری ICDL دوره های The future is now شرکت دیوارپوش اُراکو اندیشه‌ورزی آگهی90 | درج آگهی رایگان | وبلاگ تبلیغاتی رایگان مای ساپ (MySup)